ВСІ ВИДИ ОБРОБКИ СКЛА

ВСІ ВИДИ ОБРОБКИ СКЛА

Про нас

Виробнича компанія MPS Glass успішно працює на ринку України вже понад 15 років. Широкий спектр послуг включає всі види обробки скла і дзеркал. Компанія виконує як індивідуальні замовлення із складними декоративними рішеннями, так і масштабні проекти з виготовлення скляних архітектурних конструкцій, елементів інтер'єру в квартирах, котеджах, торгових салонах.

Власне виробництво оснащене багатофункціональним устаткуванням.

Про нас

Виробнича компанія MPS Glass успішно працює на ринку України вже понад 15 років. Широкий спектр послуг включає всі види обробки скла і дзеркал. Компанія виконує як індивідуальні замовлення із складними декоративними рішеннями, так і масштабні проекти з виготовлення скляних архітектурних конструкцій, елементів інтер'єру в квартирах, котеджах, торгових салонах.

Власне виробництво оснащене багатофункціональним устаткуванням.
Всі послуги
Високоякісна порізка скла та дзеркала
Скло – це один з найтвердіших і одночасно найбільш крихких матеріалів, що використовується у будівництві та інтер'єрі. Саме ці властивості і є головною складністю під час його порізки. Адже для того, щоб здійснити високоякісний та високоточний розкрій скла, часто недостатньо побутового склоріза – твердість інструмента, що ріже, повинна бути принаймні не менша, ніж твердість скла, яке ріжеться.

У нас ви можете замовити порізку скла будь-якої складності.

Ми виконуємо прямолінійну та фігурну порізку скла та дзеркал, ріжемо скло за встановленими розмірами (кресленнями), здійснюємо порізку деталей складної геометричної форми (за шаблонами).

У нас ви можете замовити як ручну порізку скла, так і автоматичну порізку на сучасному високотехнологічному обладнанні.

Для високоточної порізки ми застосовуємо автоматичний стіл порізки листкового скла прямолінійної та фігурної форми BOTTERO«352 BCS» виробництва Італії, за наступними параметрами:
 • товщина листкового скла: від 2 до19 мм
 • стіл має опцію сканера фігур Scan cad з САД редактором, що дозволяє коригувати відскановані фігури
 • швидкість порізки: 120 м/хв
 • точність порізки: ± 0,5 мм
Стіл BOTTERO забезпечує:
 • якісне виконання робіт, що потребують особливо точної порізки виробів;
 • стислі терміни виконання замовлень оптових та дрібнооптових партій.
Всі послуги
Обробка кромки скла
Правильно оброблений край скла дасть можливість запобігти виникненню тріщин та подальшої втрати міцності, а шліфування та полірування гострих кутів та країв зробить скло безпечним у використанні.

Не дивлячись на те, що послугу обробки скла пропонують більшість компаній, що працюють на цьому ринку, максимально якісну обробку може забезпечити лише високотехнологічне устаткування.

Наша компанія провадить прямолінійну та криволінійну обробку кромки скла на сучасному устаткуванні іноземного виробництва.

Види прямолінійної обробки кромки:

 • шліфування – обробка кромки, що здійснюється грубим абразивним колом для того, щоб зробити край гладеньким та безпечним, після шліфування край залишається матовим;
 • полірування – вид обробки, який здійснюється по відшліфованій поверхні та надає кромці прозорості;
 • «єврокромка» – обробка краю скла чи дзеркала, котра включає в себе шліфування та полірування кромки. Профіль такого торця схожий на трапецію. Після порізки скла його краї залишаються шорсткими, мають на собі відколи, які можуть порізати руки. Для того, щоб зробити краї скла безпечними і красивими, застосовують обробку кромки скла, яка надає виробу чи заготованці довершеного вигляду – це і є «єврокромка».
 • фацет – вид обробки кромки скла або дзеркала, при якому з лицьової сторони зрізується фаска під певним кутом від 0 до 45⁰.Ширина фацета може бути від 5 до 60 мм. Після порізки виконується шліфовка та поліровка кромки. І лише після цього знімається фаска під потрібним кутом і необхідної ширини, котра потім повторно шліфується і полірується. Такий вид обробки кромки дуже популярний для дзеркал будь-якої форми. Мета, з якою робиться фацет, декоративна – при потраплянні променів сонячного світла на фацет, вони заломлюються, і кромка виблискує та грає всіма кольорами веселки.
У випадку, якщо вам потрібно виконати обробку з метою отримання фігурного і криволінійного торця, спеціалісти нашої компанії здійснять криволінійну обробку країв виробу. Така обробка кромки виконується на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє досягти максимальної точності та акуратності у виконанні.
Всі послуги
Заокруглення та притуплення кутів
Часто прямі кути на скляних виробах виглядають доречно, вони не завдають незручності в процесі експлуатації і повністю вписуються в концепт інтер'єру. Однак трапляється, що необхідно обов'язково виконати заокруглення кутів скла. Перш за все, такий спосіб обробки зумовлений міркуваннями безпеки. При зіткненні людини із заокругленим кутом удар буде не таким болісним. Окрім цього, заокруглення кута допомагає знизити напругу на торцях скла і зменшити ризик його руйнування при значних механічних впливах.

Якісно виконати процедуру заогруглення кутів можна лише на спеціальному обладнанні. Результат заокруглення в кустарних умовах ніколи не вийде таким естетичним. Також при обробці скла без відповідного досвіду можна пошкодити матеріал. Тому найкращий варіант вирішення такого питання – розмістити замовлення на заокруглення кутів скляних елементів в компанії, що має великий досвід роботи зі склом.

Спеціалісти нашої компанії професійно виконають притуплення гострих кутів на склі та дзеркалі, а також заокруглення – обрізку кута скла з потрібним радіусом та наступну обробку на шліфувальному верстаті.
Всі послуги
Свердління отворів у склі та дзеркалі
Свердління скла і дзеркала – це дуже відповідальний процес, для здійснення якого використовується спеціальний станок. Це невід'ємна складова виробництва дзеркал, меблів та інших виробів зі скла.

Свердління отворів застосовується, наприклад, для можливості кріплення скла та дзеркала до стіни, для з'єднання деталей між собою, а також для встановлення фурнітури, такої як тримачі, дверні петлі для скляних полиць тощо.

Спеціалісти нашої компанії виконують свердління в склі та дзеркалах діаметром від 4 до 100 мм.
Всі послуги
Абразивна обробка скла з використанням піскоструменевої установки
Піскоструменева обробка проводиться шляхом розпилення часток спеціального абразивного піску під великим тиском по поверхні скла. Частки піску, потрапляючи під тиском на скло, пошкоджують його, створюючи на ньому мікрозаглибини, в результаті чого створюється ефект матування скла. Піскоструменеву обробку скла почали використовувати як один із способів декору інтер'єра ще в 19 столітті.

Сучасні технології дозволяють виконати піскоструменевий малюнок будь-якої складності. Така обробка створює декоративний ефект завдяки поєднанню матової та глянцевої поверхонь, а також об'ємного зображення на склі.

У нас ви можете замовити піскоструменеву обробку скляних елементів меблів, склопакетів, дзеркал, а також інших виробів зі скла.
Всі послуги
Фарбування скла
Наші виробничі та технологічні можливості дозволяють виконувати фарбування скла будь-якого ступеня складності – від суцільного зафарбовування поверхні до нанесення одно- чи різнокольорових малюнків. Регулюючи товщину нанесення шару фарби, можна отримати фарбоване скло різного ступеню прозорості. Також можливі варіанти нанесення глянцевої, матової та напівматової фарби.

В якості первинного матеріалу можна використовувати прозоре та кольорове скло. Також ви можете замовити у нас подальшу обробку фарбованого скала – гартування та триплексування.

Обираючи фарбу, варто пам'ятати два моменти:

 1. Колір на екрані монітору може відрізнятися від реального результату фарбування, тому рекомендується порівняти обраний колір з відтінком, що вказаній в офіційних каталогах RAL та NCS.
 2. Як правило, звичайне скло має зеленуватий чи блакитний відтінок. Після нанесення світлих відтінків колір скла може змінювати обраний вами відтінок фарби. Тому рекомендується для фарбування обирати надпрозоре скло.
Лінія фарбування надає можливість фарбувати поверхню скла в будь-який колір за каталогами RAL та NCS і здійснювати цей процес за будь-якими лекалами з використанням еко-матеріалів. Супутня лінія сушіння дозволяє швидко та надійно закріпити фарбу на склі.
Всі послуги
Виготовлення склопакетів
Одним із найбільш частих замовлень в нашій компанії є виготовлення склопакетів. Через це на нашому виробництві є повна лінія для збірки склопакетів, а у штаті працюють спеціалісти з багаторічним досвідом роботи з різними видами склопакетів.

Перший етап – розкрій скла. Він відбувається за точними розмірами та в автоматичному режимі, після цього обов'язково – зачистка кромок від напилення на високотехнологічному обладнанні. Паралельно з підготовкою скла нарізаються форми дистанційної рамки. Всередину рамки засипається молекулярне сито, яке поглинає вологу всередині склопакету. Завдяки цьому в майбутньому конденсат між склом не випадає. Наступний етап – автоматична мийка скла. Після цього проводиться первинна герметизація – на бокові поверхні дистанційних рамок наноситься шар герметика. Наступний етап – збірка та обтискання склопакета. Завершальна фаза – вторинна герметизація: бокові частини склопакета покриваються герметиком за допомогою екструдера.

В нашій компанії ви можете замовити одно-, дво- та трикамерні склопакети. Лінія збірки склопакетів дозволяє складати пакети будь-якої прямолінійної так криволінійної форми, а також використовувати для цього будь-які види скла. Для виробництва використовується як стандартна алюмінієва дистанція, так і гнучка дистанція SuperSpacer з підвищеним коефіцієнтом енергозбереження.
Всі послуги
Згинання скла
Технологія згинання скла називається молірування. Цей процес здійснюється шляхом термічної обробки в спеціальних печах. За допомогою молірування склу можна надати будь-який радіус, вигин або навіть кілька вигинів. Щоб зігнути скло, потрібен спеціальний шаблон, за котрим буде надаватися бажана форма. Важливо, щоб у скла була вже оброблена кромка у фінальному вигляді («єврокромка», фацет), оскільки після молірування таку обробку буде зробити неможливо. Після порізки та обробки кромки скло поміщається на форму та ставиться в піч, де розігрівається до температури пом'якшення і під дією власної ваги набуває контурів форми. На наступному етапі скло охолоджується у спеціальному режимі під струменем холодного повітря. Після молірування скло додатково можна загартувати, що надасть йому міцності та зробить його безпечним у випадку розбивання.

Переваги молірування скла:
 • після такої обробки скло змінює форму, але зберігає всі зовнішні характеристики та прозорість;
 • це дозволяє позбутися гострих та прямих кутів на меблях та перегородках;
 • вигнуті прозорі скляні меблі – цікаве інтер'єрне рішення.

Область застосування вигнутого скла широка: автомобільне скло, фігурні меблі, покрівлі, різноманітні архітектурні елементи.

Вигнуте скло може піддаватися подальшій обробці, наприклад, триплексуванню
Всі послуги
Індивідуальні рішення
Спеціалісти нашої компанії готові обговорити з вами будь-яке індивідуальне рішення, пов'язане з виробами зі скла. За багато років роботи у нас з'явився досвід у виконанні нестандартних завдань: від реставрації антикварних ваз до виготовлення інтер'єрних чи екстер'єрних деталей криволінійної форми з вигинами.

Ми запрошуємо вас до нашого офісу, де ми вислухаємо ваші побажання та запропонуємо варіанти рішень.

Чому обирають нас

Більш ніж 15 років досвіду
Працюємо на ринку послуг з обробки скла з 2003 року
Власне виробництво
Свій цех з високофункціональним обладнанням
Кваліфіковані спеціалісти
Майстри з великим досвідом роботи та уважним ставленням до кожного замовлення
Виконуємо термінові та індивідуальні замовлення
Швидко та якісно працюємо як з одиничними замовленнями, так і з серійним виробництвом
Гнучке ціноутворення
Знижки для постійних клієнтів, а також при великому обсязі замовлення
Зручне розташування
Ми знаходимося в Києві біля метро «Шулявська»

Як замовити онлайн

1
Заявка
Заповніть заявку на сайті. Ми зв'яжемося з вами, обговоримо деталі замовлення, вартість і строки.
2
Оплата
Після 100% передоплати на карту Приват ми починаємо роботу.
3
Доставка
Ви можете забрати замовлення в нашому офісі в Києві біля метро
«Шулявська». Якщо потрібно, ми організуємо доставку надійним перевізником (вартість доставки оплачується окремо).

Онлайн-замовлення

Надішліть заявку з деталями замовлення, і наш менеджер зв'яжеться з вами
Онлайн-замовлення
Лінійні розміри
Обробка краю
Свердління
Коментар
Наші контакти
+38 097 760 54 73
mpssteklo@gmail.com


Київ, вул. Гарматна, 6, метро «Шулявська»